liny wspinaczkowe

łącznik kulowy 14 mm

PLN 2.90
łącznik przeznaczony do lin fi 14 używany do tworzenia siatek wspinaczkowych posiadam rożne kolory
< Powrót

Łącznik do lin – solidna konstrukcja

Łącznik to niezbędny element lin wspinaczkowych dla dzieci. Produkt ten przeznaczony jest do lin o przekroju 10, 14, 16 mm (fi 10,14,16) używanych do tworzenia siatek i piramid wspinaczkowych. Konstrukcje są doskonałym uzupełnieniem placów zabaw, ogrodów, działek oraz innych przestrzeni przeznaczonych do zabawy dla najmłodszych. Dzięki łącznikowi można połączyć liny o różnej długości, tworząc solidną i trwałą konstrukcję. Dodatkowo łączniki do lin dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można łączyć je z linami w podobnych odcieniach lub tworzyć różnokolorowe struktury, które na pewno przykują wzrok i zachęcą dzieci do korzystania.

Łącznik – niezbędny element lin wspinaczkowych

Łącznik do lin charakteryzuje się wysoką wytrzymałością nawet przez długi czas użytkowania oraz naprawdę wyjątkowym komfortem podczas zabawy. Nie posiada ostrych krawędzi ani kantów, przez co jest bardzo bezpieczny nawet dla najmłodszych. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wybierając łącznik z naszej oferty, można mieć pewność zakupu sprawdzonego, dobrze wykonanego elementu. Dzięki naszym produktom można stworzyć wytrzymałą siatkę czy piramidę wspinaczkową, która może służyć latami. Łącznik do lin 10, 14 oraz 16 mm sprawdzi się świetnie do wszystkich rozmiarów konstrukcji – zarówno tych większych, jak i niewielkich.

Linywspinaczkowe.com.pl – nie tylko łączniki kulowe do lin

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko świetne łączniki do lin w różnych kolorach, ale także liny wspinaczkowe dla dzieci oraz gotowe piramidy i siatki wspinaczkowe. To rewelacyjne atrakcje, które bawią, jak również wspierają prawidłowy rozwój dziecka, m.in. poprawiają sprawność fizyczną (w tym koordynację i kondycję), zdolności manualne i ruchowe oraz prawidłowe utrzymanie równowagi. Serdecznie zapraszamy do zakupu łączników do lin oraz skorzystania z pozostałego asortymentu naszego sklepu.